اهدا تبلت به دانش آموزان نیازمند

اهدا 20 عدد تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند

اهدا 20 عدد تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند 1120 500 زهره شوریابی

با مشارکت خیرین تعداد 20 دستگاه تبلت وگوشی تلفن همراه به دانش آموزان نیازمند خانواده های تحت پوشش موسسه که دارای بیش از یک فرزند محصل می باشند اهدا گردید اهدا گردید.
مدیر روابط عمومی موسسه خیریه محبان الرضا ضمن تشکر از عمل خداپسندانه خیرین در تامین این اقلام گفت: امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزشها به صورت مجازی، داشتن تبلت و گوشی تلفن همراه برای برخورداری از آموزش ها یک ضرورت است. و این در حالی است که تعداد زیادی از دانش آموزان به علت نداشتن تمکن مالی خانواده، توانایی خرید گوشی و یا تبلت را ندارند و این مانعی برای برخورداری آنها از آموزش های مجازی معلمان شده است.
به همین دلیل موسسه خیریه محبان الرضا(ع)، با مشارکت‌جویی از خیرین تلاش دارد تا کماکان نسبت به رفع این نیاز ضروری برای کمک به دانش آموزان و خانواده های آنها اقدام نماید.
مدیر روابط عمومی موسسه خیریه محبان الرضا با دعوت از خیرین علاقه مند برای مشارکت در طرح تامین گوشی و تبلت برای دانش که به دلیل نداشتن تجهیزات آموزشی از ادامه تحصیل بازمانده اند افزود: ما در تلاشیم با تامین تجهیزات آموزشی شامل تبلت، موبایل و حتی کتب کمک آموزشی ولو کارکرده و دست دوم به یاری آنها بشتابیم.
خیرین عزیزی که تمایل به کمک مالی دارند می توانند کمک های اهدایی خود را به شماره کارت  6104337770083424  به نام موسسه خیریه محبان الرضا(ع) و یا از طریق کد دستوری #11*2*0*724* واریز نمایند.

کمک آنلاین به خیریه

1 دیدگاه
  • امیرمهدی عارفی 29 بهمن 1399 در 4:11 ق.ظ

    سلام.
    من امیرمهدی عارفی فرزندمسعود کلاس پنجم دبستان هستم.من در سه سالگی پدرم را از دست دادم.الان بخاطر شرایط بد اقتصادی نتونستم گوشی بخرم و از درس هایم عقب ماندم.اکر میشود ب من کمک کنید تا بتونم گوشی بخرم.
    ۰۹۱۳۹۴۹۶۹۷۵
    ادرس.استان کرمان.شهرستان عنبراباد.خ دستغیب