دلایل کمک به موسسات خیریه

5 دلیل اهدای کمک به موسسات خیریه

5 دلیل اهدای کمک به موسسات خیریه 1120 500 زهره شوریابی

بیشتر ما اهدافی داریم که به آنها اهمیت می دهیم این اهداف نه تنها به نفع خیریه هاست بلکه می تواند برای خود ما هم  نفع های زیادی داشته باشد. . میلیون ها نفر به طور منظم برای حمایت از علل و عواملی که به آن اعتقاد دارند و همچنین برای تأثیر مثبتی که بر زندگی آنها دارند ، خیرات می دهند. به نظر شما چرا انفاق در امور خیریه باعث خوشحالی و خوب شدن حال ما می شود ؟ ما برخی دلایل کمک به موسسات خیریه را بررسی کرده ایم.

1- دادن خیرات و کمک به نیازمندان باعث می شود احساس خوبی داشته باشید

کمک به امور خیریه باعث تقویت روحیه می شود. دانشی که به دیگران کمک می کنید بسیار قدرتمند است و به نوبه خود می تواند احساس شادی و رضایت بیشتری داشته باشد. تحقیقات نشان داده است که ارتباطی بین کمک مالی به امور خیریه و افزایش فعالیت در ناحیه ای از مغز که لذت را به ثبت می رساند ، وجود دارد – ثابت می کند که با گذشت ضرب المثل قدیمی ، دادن به مراتب بهتر از دریافت است.

تحقیقات خود ما در مورد اینکه چرا مردم کمک ارائه می دهند از این موضوع پشتیبانی می کند. ما از 700 اهدا کننده سخاوتمندانه خود خواسته ایم که به ما بگویند چه انگیزه ای آنها را به طور منظم به امور خیریه می دهد. 42٪ موافقت خود را با لذتی که از کمک کردن به عنوان یک تأثیر کلیدی دریافت می کنند ، پذیرفتند.

2- دادن خیرات و کمک به نیازمندان ارزشهای شخصی را تقویت می کند

در تحقیق ما ، احساس وجدان اجتماعی گسترده ترین دلیل برای ایجاد امور خیریه بود. افراد از هر نوع کار خیریه ای که پشتیبانی می کردند ، 96٪ گفتند که احساس می کنند وظیفه اخلاقی دارند که از آنچه برای کمک به دیگران استفاده می کنند استفاده کنند ، احساسی که ریشه در ارزشها و اصول شخصی آنها دارد.

داشتن قدرت برای بهبود زندگی دیگران ، از نظر بسیاری از افراد یک امتیاز است و یک احساس تعهد خاص به همراه دارد. اقدام به این احساس قدرتمندانه مسئولیت ، راهی عالی برای تقویت ارزشهای شخصی خودمان است و احساس می کنیم به روشی زندگی می کنیم که مطابق با اعتقادات اخلاقی خودمان باشد.

3- با کمک به موسسات خیریه کمک های شما به دست نیازمندان می رسد

بسیاری از مردم نگران این هستند که کمک های مالی آنها به دست نیازمندان نرسد. خوشبختانه روش هایی وجود دارد که می توانید از هر کمک مالی به امور خیریه نهایت استفاده را ببرید.

می توانید در اینجا با روش های کمک به خیریه آشنا شوید.

4- با کمک خیرخواهانه سخاوت را به فرزندان خود معرفی می کنید

به اشتراک گذاشتن تجربه کمک مالی به امور خیریه با فرزندان خود از کودکی به آنها نشان می دهد که آنها می توانند تغییرات مثبتی در جهان ایجاد کنند. کودکان به طور طبیعی دوست دارند به دیگران کمک کنند ، بنابراین پرورش سخاوت ذاتی آنها به احتمال زیاد به این معنی است که آنها با قدردانی بیشتر از آنچه که دارند بزرگ می شوند و در سالهای آینده حمایت های خیریه خود را ادامه می دهند.

– سعی کنید یک جعبه اهدای خانواده ایجاد کنید که همه بتوانند به آن اضافه کنند و هر ساله یک خیریه معرفی کنید ، کودکان را در انتخاب علل حمایت قرار دهید.

5- با دادن خیرات و کمک به نیازمندان، دوستان و خانواده را برای انجام همان کار تشویق می کند

کمک های خیرخواهانه ی خود شما می تواند نزدیکترین انگیزه شما را برای اهداف مهم آنها ایجاد کند و حتی می تواند یک تلاش خانوادگی را برای حمایت از یک موسسه خیریه یا موسسات خیریه ای که برای شما به عنوان یک گروه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، ایجاد کند.

بخشش خانوادگی ، به تقویت روابط از طریق یک هدف مشترک کمک می کند و می توانید پول بیشتری را جمع کنید که از طریق کمک های فردی ممکن نیست. به احتمال زیاد ، بسیاری از اعضای خانواده شما در حال انجام امور خیریه هستند ، بنابراین همکاری مشترک می تواند به شما کمک کند تا تأثیرات بیشتری داشته باشید