چگونه در شرایط سخت و دشوار خشم خود را کنترل کنیم

چگونه در شرایط سخت و دشوار خشم خود را کنترل کنیم 1120 500 rahimpour

کنترل خشم یک مسئله ی مهم و حساس است که بسیاری از انسان ها در طول زندگی خود قادر به انجام آن نیستند. اما حقیقت این است که می توان با آگاهی، اراده و تمرین آن را مدیریت نمود. به همین منظور، موسسه محبان الرضا (ع) با فراهم ساختن زمینه یاری به خانواده های تحت پوشش خود در ارتباط با موضوع مهارت مدیریت خشم، در تاریخ 6 مردادماه 1400 از ساعت 17 الی 18 وبیناری با موضوع «چگونه در شرایط سخت و دشوار خشم خود را کنترل کنیم» برگزار نمود.
در این کارگاه آموزشی، که تدریس آن را جناب آقای دکتر روحانی (دکتری مشاوره خانواده) بر عهده داشتند، در مورد انواع هیجان، مفهوم خشم، عوامل درونی و بیرونی محرک خشم و انواع مراحل آن مطالبی را بیان کردند و در ادامه با ذکر چندین مثال، راهکارهایی برای شناخت هیجانات و مدیریت به هنگام خشم ارائه نمودند. شایان ذکر است برگزاری کارگاه های مرتبط با مدیریت هیجان های منفی مانند خشم، می تواند در زندگی فردی و اجتماعی افراد به ویژه در شرایط بحرانی تا حد زیادی تاثیرگذار باشد.

  دنیایتان را تکان می دهیم

  تا دیگران را شکست دهید

  شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

  اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

  اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

  پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
  نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
  شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

  فایل های پیوست

  نقد و بررسی های تازه

  موسیقی های جدید