برگزاری جلسه آموزش حضوری مهارت زندگی (تخصصی)

برگزاری جلسه آموزش حضوری مهارت زندگی (تخصصی)

برگزاری جلسه آموزش حضوری مهارت زندگی (تخصصی) 1120 500 rahimpour

جلسه آموزشی با حضور 189 نفر از سرپرستان تحت حمایت موسسه (طاها 1و2) با موضوع مهارت گذشت کردن در زندگی با هدف توسعه رفتار آگاهانه ، توانمندسازی در زمینه ی پیشگیری و حل مشکلات در سالن جلسات موسسه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید .
جلسه با سخنرانی کارشناس ارشد روان شناسی بالینی سرکار خانم خلیلی و دکتری مشاوره جناب آقای دکتر روحاانی در تاریخ 24 تیر ماه از ساعت9:00 الی 10:30 و 11:00 الی 12:30 برای دو گروه از خانواده های تحت حمایت موسسه در سالن جلسات برگزار گردید .
مدرس مربوطه در این جلسه بیان نمودند : بخشش کلید سلامت قلب است. وقتی می بخشید سلامت بدن را تضمین می کنید و روزگارتان رنگ زیبایی به خود می گیرد.
همچنین تاکید کردند مدارا در برابر رفتار نامناسب و گذشت کردن راهکاری است که می تواند به روابطمان آرامش هدیه کند اما گاهی اوقات به جای توجه به گذشت در زندگی ، با حرف ها و کنایه ها آرامش را از زندگیمان دور می کنیم از این رو در ادامه جلسه مراحل و دلایل بخشیدن را بطور مفصل تبیین نمودند.
آموزش مهارت بخشش باعث می شود كه از زندگی اکنون لذت ببریم و فرد آرامی باشیم و در نتیجه دردهاي روان تني نیز از ما دور گردد .

  دنیایتان را تکان می دهیم

  تا دیگران را شکست دهید

  شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

  اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

  اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

  پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
  نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
  شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

  فایل های پیوست

  نقد و بررسی های تازه

  موسیقی های جدید